Naše značky

Představujeme naše produktové značky, pod kterými najdete veškerý náš sortiment.

truly

Začátky české značky Truly se datují do roku 2000, kdy pronikla na trh nejdříve s drobnou elektronikou (kalkulačky Truly). Postupně do svého repertoáru přidala potřeby pro volný čas a sport.

pokračovat

sulov

Se značkou Sulov bylo možné se setkat již v roce 1975, kdy se specializovala na výrobu sáněk, hokejek a lyží. Mezi nejznámější modely lyží patřil model Sulov Prince nebo boby Šampion/Champion.

pokračovat

lifefit

Značka Lifefit byla uvedena na světový trh v roce 2009 a zaměřuje se na sportovní potřeby pro fitness. Od podobných značek se odlišuje jedinečným designem a velmi příznivým poměrem cena versus..

pokračovat

racceway

Značka Racceway s celoevropským zastoupením byla českým výrobcem Rulyt představena v roce 2017. Pod tímto označením najdete moderní elektroskútry inspirované legendárními značkami našeho mládí.

pokračovat

calter

Značka Calter s celoevropskou působností byla představena společností Rulyt v roce 2015. Zaměřuje se zejména na vybavení pro outdoor. K oblíbeným produktům patří např. zahradní houpačky..

pokračovat

tohos

Tradice značky TOHOS sahá až do roku 1965, kdy začíná vyrábět vysoce ceněné hokejové hole pod názvem Vítěz Speciál. Hokejky této značky používaly i hokejové legendy např. Bobby Hull z NHL..

pokračovat

sportteam

Jste fanouškem srdcem i duší? Nebo prostě jednou za čas chcete projevit národní hrdost? Pak by vás mohly zajímat produkty české značky Sportteam, které jsou specializovány právě na věci pro..

pokračovat